Muzyka

Twórz muzykę na swoim telefonie

Twórz muzykę na swoim telefonie

FL Studio Mobile 3 jest najnowszą wersją mobilnej stacji roboczej audio, stworzona przez Imagine-Line aplikacja pozwala na zaawansowane tworzenie muzyki wszędzie tam, gdzie można spokojnie używać swojego telefonu, a pełna współpraca z pełnoprawnym FL Studio 12 daje możliwość tworzenia muzyki w podróży, oraz udoskonalenie utworu na swoim komputerze, ponieważ aplikacja działa jako Plug-in dla wersji dla PC. Możliwość mobilnej wersji FL Studio są ogromne i w przeciwieństwie do wielu podobnych aplikacji dają o wiele więcej możliwości, a intuicyjna obsługa ułatwia nam tworzenie utworów bez najmniejszych oporów, chociaż niektóre elementy mogą być trochę małe, ale pomaga możliwość skalowania przy pomocy dwóch palców również ułatwia pracę. Co do sterowania to jedynym mankamentem była obsługa okrągłych suwaków działających jak knoby.

Na jakim instrumencie chcesz zacząć grać?

Problemami aplikacji są jednak braki w instrumentach i samplach, ponieważ nie ma możliwości wgrania własnych. Kolejnym mankamentem mogą być oczywiście Plug-iny które na FL Studio Mobile zwyczajnie nie istnieją, ale to jest oczywiście zrozumiałe z powodu ograniczeń urządzeń mobilnych. Można także dodawać do swoich utworów nagrane dźwięki co może troche uzupełnić brak możliwości wgrywania sampli. Kolejnym ciekawym aspektem programu jest sklep w którym można dokupić różne efekty czy instrumenty, jednak puki co sklep jest trochę ubogi. Ciekawym aspektem aplikacji jest też możliwość używania urządzeń midi ale te jednak pasowały by bardziej do wersji dla Komputerów PC. FL Studio Mobile jest ciekawą opcją dla muzyków już korzystających z produktu Imagine-Line dla komputerów oraz dla tych którzy zaczynają swoją przygodę z muzyką i biorą pod uwagę zainwestowanie w profesjonalny program.