Kim jesteśmy?Poznaj naszą szkołę
Szkoła Muzyczna KAPODASTER jest projektem mającym na celu zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Specjalnie przystosowany lokal, wyposażony w najwyższej jakości sprzęt muzyczny pozwala na komfortowe kształcenie zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Szkoła KAPODASTER już teraz może pochwalić się profesjonalną, wszechstronną i miłą kadrą z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu. Są to ludzie młodzi, ambitni, otwarci na współpracę i elastyczni jeśli chodzi o terminy zajęć czy dobór repertuaru realizowanego podczas lekcji. Jako jedni z nielicznych udostępniamy uczniom instrumenty wysokiej jakości, dzięki czemu nasi klienci mają możliwość obcowania z profesjonalnym sprzętem. Szkoła umożliwia też wynajęcie sali czy instrumentu do ćwiczeń w dogodnym terminie.

Dla klientów nie mających możliwości dojeżdżania na zajęcia KAPODASTER rozwiązuje problem - Szkoła przyjedzie do nich!

Zbierając doświadczenia podczas pracy w innych placówkach muzycznych, zarówno państwowych jak i prywatnych zgromadziliśmy informacje potrzebne i niezbędne do stworzenia placówki perfekcyjnej, bo dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie mogące jeszcze bardziej usprawnić komunikację uczeń-nauczyciel!

Szkoła KAPODASTER - najlepsza jakość i świetna przygoda!