Nauka gry na instrumentach dla dorosłych?

Chęci chęciami, talent talentem, ale możliwości nie zawsze są po naszej stronie. Dlatego bardzo często rozmawiając ze znajomymi na temat nauki gry na instrumencie, słyszy się taką samą historię: „Jako dziecko chciałem uczyć się gry na (tu odpowiedni instrument), ale nie było nas stać / rodzice nie mieli czasu, więc nic z tego nie wyszło. A teraz już jestem za stary.”

Za stary na naukę?

Co to znaczy za stary?? Nigdy nie jest się za starym na realizację marzeń i rozwijanie pasji. Fakt, że być może będzie już trochę za późno na to, by stać się wirtuozem i osiągnąć mistrzostwo w swoim fachu. Ale przecież nie o to chodzi w pasji. Każdy (a przynajmniej w większości), niezależnie od wieku może nauczyć się gry na wymarzonym instrumencie. Może będzie szło wolniej niż dziecku, może nie będziesz w stanie już sprawić, aby muzyka ogarnęła całe Twoje życie, ale na pewno masz szanse umilić swoim graniem wolny czas sobie i znajomym 😊.

Działaj!

Tak więc, masz teraz czas i chęci na naukę gry na instrumencie? Tyle wystarczy, aby później nie żałować, że się nigdy tego nie zrobiło. Nie musisz też bać się lekcji, podczas których będziesz jedyną dorosłą osobą. Wystarczy znaleźć odpowiednią szkołę i nauczyciela, który będzie umiał odnaleźć i rozwinąć w Tobie potencjał. Nie kogoś, kto od „wieków” naucza podstaw prawidłowego grania, ale kogoś z pasją, kto umie zarazić nią innych i ma pomysł jak to zrobić!

Nie wiesz, gdzie szukać tego typu możliwości? Zajrzyj do nas 😊

Wstecz
Zapisz się!Wypełnij poniższy formularz
Imię i Nazwisko:
Adres e-mail:
Numer telefonu:
Instrument+uwagi:

Co nas wyróżnia?To wszystko dla Ciebie!
  • Program zajęc dostosowywany do Twoich zainteresowań
  • Organizacja koncertów
  • Na życzenie - przygotowanie do egazaminów wstępnych do szkół państowwych
  • Doświadczona kadra
  • Zajęcia dla osób w każdym wieku
  • Pomoc przy zakupie instrumentów
  • Profesjonalny sprzęt
  • Nauczanie na każdym instrumencie według zainteresowania
zobacz ofertę