Kapodaster w Trójmieście.

Już niedługo, już coraz bliżej! Szkoła muzyczna Kapodaster wyrusza na podbój sceny trójmiejskiej!! A dokładniej przygotuje do tego Was.

Tak, stawiamy na to, że Gdańsk, Gdynia, a w przyszłości może i Sopot dołączy już niedługo do naszego zespołu. A co to oznacza dla mieszkańców Trójmiasta?

Od teraz Gdańsk i Gdynia będą miały dostęp do kursów muzycznych (granie na instrumentach, śpiew, taniec, zajęcia dla dzieci) prowadzonych według najnowocześniejszych reguł. Skutecznie rozwijamy pasję i muzyczne zacięcie, oferując metody nauczania dostosowane do upodobań, wieku i możliwości ucznia.

Szkołą Muzyczna Kapodaster to miejsce, gdzie nie jest ważne, ile masz lat albo co umiesz. Nasza załoga to pasjonaci, a przy okazji profesjonalni muzycy, którzy każdego wprowadzą w świat dźwięków.

Szkoła muzyczna Gdańsk? Szkoła muzyczna Gdynia? Najlepszą opcją Kapodaster. Zapraszamy do kontaktu.