Nasz zespółPoznaj nas bliżej
Jędrzej Raczyński
Jędrzej Raczyński
Jędrzej Raczyński - ukończył Szkołę Muzyczną im. Apolinarego Szeluty w Słupcy, zdając egzamin końcowy z klarnetu oraz fortepianu.
 
Wielka pasja do muzyki oraz umiejętności zdobyte w Szkole Muzycznej, zaszczepiły w nim zamiłowanie do gry na gitarze. I tak oto, od prawie 15 lat jest gitarzystą. Gra zarówno na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej. Szerokie horyzonty muzyczne pozwalają mu na sprawne poruszanie się w różnych gatunkach muzycznych. Jego idolami są m.in. takie gwiazdy jak: Gary Moore, Jimi Hendrix, James Hetfield czy Jeff Waters.
 
Dzięki różnorodności wykonywanej muzyki, od kilku lat z powodzeniem naucza zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Zdobyte doświadczenia jak i ambitny charakter zainspirowały go do stworzenia własnej Szkoły Muzycznej.
Łukasz Dąbrowski
Łukasz Dąbrowski

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Witolda Lutosławskiego w Stargardzie Szczecińskim, w której pobierał naukę w klasie perkusji. Uczęszczał do niej w latach 1993 - 1999. W ostatnim roku edukacji został laureatem Zachodniopomorskiego Konkursu perkusyjnego z lokatą na drugim miejscu. Od tego samego czasu, postanowił kontynuować naukę w klasie perkusji pod kierunkiem prof. Mariana Rapczewskiego, wybierając poznańskie Liceum Muzyczne im. Mieczysława Karłowicza. Szkołę tą ukończył w 2003 r.

 

Uczestnik licznych warsztatów i festiwali muzyki perkusyjnej w kraju. Zdobywca I miejsca na Ogólnopolskim Przeglądzie Uczniów Klas Perkusji w Warszawie w 2001 r. W latach od 2003 do 2010 - student na Wydziale Instrumentalnym w Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w klasie perkusji, gdzie pobierał naukę pod opieką prof. Mariana Rapczewskiego oraz prof. Katarzyny Myćki. Uczestnik międzynarodowego konkursu „Giorante Della Percussione” we Włoszech (2008 r.), podczas którego zajął 2 miejsce w starszej kategorii drum set (co ważne, pierwszej nagrody nie przyznano) oraz finalista w starszej kategorii wibrafonu. Brał udział w wielu kursach perkusyjnych i wykładach, które prowadzone były przez takie osobistości, jak: Karol Szymanowski, Krzysztof Przybyłowicz, Bernard Maseli, Michał Dąbrówka, John Beck, Cezary Konrad, Ryszard Pusz, Andrzej Mazurek, Katarzyna Myćka, Nippy Noya. Od 2006 r. przez dwa kolejne lata był członkiem zespołu New Session, a od 2003 r. do 2009 r. perkusistą Heart Beat, który supportował m.in. takie gwiazdy jak Doda oraz Odział Zamknięty.

 

Doskonale czuje się zarówno w muzyce solowej, rozrywkowej, zespołowej oraz klasycznej. Jest perkusistą w zespole Intoxicated oraz Old School Rockers (od 2009 r.). W 2011 r. powiększył skład grupy Heavyquake. Postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym i aktualnie jest nauczycielem gry na perkusji.

Kamil Madej
Kamil Madej

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Józefa Elsnera w Warszawie w klasie fortepianu oraz Politechniki Warszawskiej. Obecnie student Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w klasie fortepianu.

 

Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku 7 lat. Postępy w nauce i zamiłowanie do muzyki sprawiły, że postanowił zostać pianistą. Od wielu lat regularnie bierze udział w różnego rodzaju imprezach okolicznościowych i koncertach. Wielokrotnie miał przyjemność występować przed publicznością w Warszawie, Warce, Krynicy-Zdroju, Woli Okrzejskiej. Trzykrotnie uczestniczył w Ogólnopolskich Warsztatach Pianistycznych w Krynicy-Zdroju.

W swoim repertuarze posiada dzieła kompozytorów takich jak Bach, Mozart, Beethoven, Chopin, Debussy czy Szymanowski. Wolne chwile spędza wykonując muzykę rozrywkową według własnych aranżacji.

Karolina Bera
Karolina Bera

Absolwentka Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza. Ukończyła studia I stopnia w Poznańskiej Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego, na wydziale Dyrygentury, Kompozycji, Teorii Muzyki i Rytmiki, na specjalności Rytmika. Kontynuuje studia II stopnia.

 

Jak tylko dorosła do stołka od pianina zaczęła ćwiczyć i śpiewać. W szkole muzycznej zaczęła interesować się pedagogiką muzyczną, wczesnoszkolną. Umiejętności doskonali na studiach, a także w trakcie konferencji naukowych i kursów, m.in. Polsko-Tajwańskie Seminarium Metody Emila Jaques Dalcroze'a w Katowicach. Konferencja w Wiedniu na Uniwersytecie Sztuki, Kurs "Od poczęcia do 9 roku życia" metodą Edwina Gorodona. Od czasu do czasu udziela się w chórze kameralnym, chętnie bierze udział w studenckich projektach.

 

W wolnym czasie relaksuje się grając utwory Chopina, a także własne aranżacje ulubionych piosenek.

Agnieszka Kazimierczak
Agnieszka Kazimierczak

Absolwentka Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza. Obecnie studentka Poznańskiej Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, w klasie fortepianu.

 

Grę na fortepianie rozpoczęła w wieku 4 lat, pod kierunkiem swojej mamy – również pianistki, która jako pierwsza wprowadziła ją w muzyczny świat. Później, zapisując ją do szkoły, rozbudziła w niej miłość do tej sztuki.
Dziś Agnieszka Kazimierczak regularnie bierze udział w rozmaitych koncertach, festiwalach, czy warsztatach. Zajmuje się nie tylko muzyką klasyczną, ale również rozrywkową.


Wielokrotnie brała udział w kursach mistrzowskich, prowadzonych między innymi przez Bruno Canino, czy Tima Ovensa, jak również miała przyjemność uczestniczenia w warsztatach z Leszkiem Możdżerem. Od niedawna zajmuje się promowaniem twórczości młodych kompozytorów z Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.
Swój repertuar opiera przede wszystkim na dziełach J. S. Bacha, L. van Beethovena, F. Chopina, czy S. Rachmaninova. W wolnym czasie komponuje własne utwory.

Weronika Siepka
Weronika Siepka

Weronika Siepka - ukończyła studia I stopnia na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej, na Wydziale Pedagogiczno - Artystycznym w Kaliszu.

 

Wokalną przygodę rozpoczęła w szkole podstawowej, swoje umiejętności zaprezentowała m.in uczestnicząc w konkursach ogólnopolskich czy międzynarodowych. W jej karierze wokalnej ważnym etapem był udział w programach telewizyjnych "Mam talent" i "Must be the music", gdzie wraz z zespołem miała okazję pokazać się szerszej widowni.

Na studiach muzycznych poszerzyła swoją wiedzę muzyczną dotyczącą emisji głosu jak również gry na pianinie. Obecnie zajmuje się oprawą muzyczną ceremonii ślubnych.

Łukasz Mantej
Łukasz Mantej

Łukasz Mantej – jest magistrem Muzykologii ze specjalnością nauczycielską, poza tym studiuje aktualnie na Akademii Muzycznej im I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Muzyka od zawsze była jego pasją, natomiast fascynacja saksofonem i jednocześnie przygoda z tym instrumentem rozpoczęła się już w szkole podstawowej. Dziś Łukasz jest wykształconym muzykiem, który swoją pasją chce dzielić się z innymi właśnie poprzez nauczanie. Swoje umiejętności pedagogiczne miał okazję udoskonalać prowadząc zajęcia w ramach praktyk z uczniami państwowych szkół muzycznych: I stopnia im. K. Kurpińskiego w Poznaniu oraz II stopnia im F. Chopina w Poznaniu. Poza tym od dwóch lat prowadzi nauczanie indywidualne. Łukasz ma na swoim koncie kilka nagród, które zdobywał m.in. na Ogólnopolskim Big Band Festiwal Nowy Tomyśl, czy też na Bydgoszcz Big Band Festiwal.  

Agata Tuchołka
Agata Tuchołka

Agata Tuchołka – absolwentka Akademii Muzycznych w Poznaniu oraz w Malmö, w Szwecji. Swoją przygodę z instrumentem rozpoczęła w Orkiestrze Dętej w rodzinnej Krobi, woj. Wielkopolskie, następnie ucząc się w szkołach muzycznych w Gostyniu i Poznaniu, by później studiować na akademiach muzycznych w Łodzi, Poznaniu i w szwedzkim Malmö. Jest silnie związana z Poznaniem, zaangażowana w inicjatywy kulturalno- muzyczne na jego terenie i aktywnie koncertującym muzykiem. Współpracowała z Orkiestrą Teatru Wielkiego, Orkiestrą L’ Autunno, Orkiestrą Collegium F oraz Filharmonią Wrocławską. Naucza prywatnie gry na flecie, także w języku angielskim.

Więcej informacji już wkrótce
Więcej informacji już wkrótce
Jędrzej Raczyński
Jędrzej Raczyński
Jędrzej Raczyński - ukończył Szkołę Muzyczną im. Apolinarego Szeluty w Słupcy, zdając egzamin końcowy z klarnetu oraz fortepianu.
 
Wielka pasja do muzyki oraz umiejętności zdobyte w Szkole Muzycznej, zaszczepiły w nim zamiłowanie do gry na gitarze. I tak oto, od prawie 15 lat jest gitarzystą. Gra zarówno na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej. Szerokie horyzonty muzyczne pozwalają mu na sprawne poruszanie się w różnych gatunkach muzycznych. Jego idolami są m.in. takie gwiazdy jak: Gary Moore, Jimi Hendrix, James Hetfield czy Jeff Waters.
 
Dzięki różnorodności wykonywanej muzyki, od kilku lat z powodzeniem naucza zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Zdobyte doświadczenia jak i ambitny charakter zainspirowały go do stworzenia własnej Szkoły Muzycznej.
Adam Kupper
Adam Kupper

Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie. Obecnie studiuje na Gdańskiej Akademii Muzycznej w klasie fortepianu.

 

Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku 6 lat. Jako pierwszy w historii szkoły został laureatem międzynarodowego konkursu pianistycznego. Zamiłowanie do muzyki sprawiło, że postanowił kontynuować naukę na wyższej uczelni. Jako student grał na festiwalu operowym w Wiedniu.

 

Specjalizuje się w muzyce klasycznej, ale uważa, że każdy typ muzyki ma w sobie coś wartościowego. W wolnym czasie śpiewa w zespole wokalnym.

Konrad Daszczyński
Konrad Daszczyński
Urodzony w 1992 roku w Gdańsku. Za gitarę chwycił w wieku kilkunastu lat.
 
Przez lata pobierał nauki z gitary klasycznej u Jerzego Wilińskiego. Następnie zwrócił się w stronę muzyki improwizowanej i rozwijał się pod okiem Macieja Grzywacza, u którego uczył się wykonywania muzyki jazzowej głównego nurtu.
 
Udziela się w różnych projektach na terenie Trójmiasta. Regularnie prowadzi jam session w jednym z większych Gdańskich klubów. W 2017 roku był uczestnikiem warsztatów International Jazz Platform, gdzie pod okiem Macieja Obary i doskonałej międzynarodowej kadry rozwijał się w kierunku współczesnego jazzu. 
 
Wielki fan jazzu, klasyki, rocka, bluesa jak i popu. 
Rafał Olas
Rafał Olas

Swoją edukację muzyczną rozpoczął w wieku 7 lat w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. I.J. Paderewskiego w Koninie w klasie akordeonu mgr U. Rusin, a następnie u mgr A. Matejuka. Po ukończeniu szkoły średniej kontynuował naukę gry na instrumencie u prof. E. Rosińskiej oraz dr P. Zagańczyka w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Aktualnie student studiów magisterskich tejże uczelni.

 

Ogromna pasja do muzyki i zamiłowanie do gry na akordeonie zaszczepiły w nim chęć do przekazywania swojej wiedzy oraz popularyzacji akordeonu kolejnym pokoleniom. Naucza gry zarówno na akordeonie klawiszowym jak i guzikowym. Zachęca do  nauki gry na instrumencie dzieci jak i dorosłych, którzy po latach przerwy chcieliby wrócić do biegłości.

 

Prywatnie pasjonat tanga, muzyki klasycznej i jazzu.

Więcej informacji już wkrótce
Więcej informacji już wkrótce
Jędrzej Raczyński
Jędrzej Raczyński
Jędrzej Raczyński - ukończył Szkołę Muzyczną im. Apolinarego Szeluty w Słupcy, zdając egzamin końcowy z klarnetu oraz fortepianu.
 
Wielka pasja do muzyki oraz umiejętności zdobyte w Szkole Muzycznej, zaszczepiły w nim zamiłowanie do gry na gitarze. I tak oto, od prawie 15 lat jest gitarzystą. Gra zarówno na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej. Szerokie horyzonty muzyczne pozwalają mu na sprawne poruszanie się w różnych gatunkach muzycznych. Jego idolami są m.in. takie gwiazdy jak: Gary Moore, Jimi Hendrix, James Hetfield czy Jeff Waters.
 
Dzięki różnorodności wykonywanej muzyki, od kilku lat z powodzeniem naucza zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Zdobyte doświadczenia jak i ambitny charakter zainspirowały go do stworzenia własnej Szkoły Muzycznej.
Więcej informacji już wkrótce
Więcej informacji już wkrótce
Jędrzej Raczyński
Jędrzej Raczyński
Jędrzej Raczyński - ukończył Szkołę Muzyczną im. Apolinarego Szeluty w Słupcy, zdając egzamin końcowy z klarnetu oraz fortepianu.
 
Wielka pasja do muzyki oraz umiejętności zdobyte w Szkole Muzycznej, zaszczepiły w nim zamiłowanie do gry na gitarze. I tak oto, od prawie 15 lat jest gitarzystą. Gra zarówno na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej. Szerokie horyzonty muzyczne pozwalają mu na sprawne poruszanie się w różnych gatunkach muzycznych. Jego idolami są m.in. takie gwiazdy jak: Gary Moore, Jimi Hendrix, James Hetfield czy Jeff Waters.
 
Dzięki różnorodności wykonywanej muzyki, od kilku lat z powodzeniem naucza zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Zdobyte doświadczenia jak i ambitny charakter zainspirowały go do stworzenia własnej Szkoły Muzycznej.
Więcej informacji już wkrótce
Więcej informacji już wkrótce
Zapisz się!Wypełnij poniższy formularz
Imię i Nazwisko:
Adres e-mail:
Numer telefonu:
Instrument+uwagi:

Co nas wyróżnia?To wszystko dla Ciebie!
  • Program zajęc dostosowywany do Twoich zainteresowań
  • Organizacja koncertów
  • Na życzenie - przygotowanie do egazaminów wstępnych do szkół państowwych
  • Doświadczona kadra
  • Zajęcia dla osób w każdym wieku
  • Pomoc przy zakupie instrumentów
  • Profesjonalny sprzęt
  • Nauczanie na każdym instrumencie według zainteresowania
zobacz ofertę